מיקרוסקופ אלקטרונים דיגיטלי מקצועי 4.3 אינץ ' תצוגת בסיס גדול 8 מגה פיקסל זכוכית מגדלת הגברה רציפה

מיקרוסקופ אלקטרונים דיגיטלי מקצועי 4.3 אינץ ' תצוגת בסיס גדול 8 מגה פיקסל זכוכית מגדלת הגברה רציפה

ILS 529.85
 

במחסן.
קיים

זה הוא רציף זום דיגיטלי מיקרוסקופ, וזה יש מגוון רחב של תצפיות מ 1 כדי 1000 פעמים הגדלה, אתה תמיד יכול למצוא מתאים מרובה כדי לראות את אובייקט. הוא מתאים למגוון רחב של תעשיות : בדיקת איכות של סוגים שונים של מפעלים, עזרי הוראה לנושאים שונים, טיפוח תחומי העניין והתחביבים של הילדים, זיהוי תכשיטים ויהלומים, מעגלים מודפסים, חומרה מדויקת, ביולוגיה, מינרלים, הדפסה, בד, עתיק. מוצר זה שופר על בעיה של גבוהה השתקפות, זה הוא דיגיטלי מיקרוסקופ שיכול להתאים את זווית. מכונה זו מצוידת ב -8 חרוזי מנורת לד בהירים. מיקרוסקופ מסך 1000, ניתן לסובב את התושבת כך שתתאים לצרכים שלך, בעוד שהעדשה תומכת בזום רציף פי 1-1000. זה בהחלט יכול להיות בסדר עוזר לעבודה היומיומית שלך. זה הוא רציף זום דיגיטלי מיקרוסקופ, וזה יש מגוון רחב של תצפיות. מ 1 כדי 1000 פעמים הגדלה, אתה תמיד יכול למצוא מתאים מרובה כדי לראות את object.It מתאים למגוון רחב של תעשיות : בדיקת איכות של סוגים שונים של מפעלים, עזרי הוראה לנושאים שונים, טיפוח תחומי העניין והתחביבים של הילדים, זיהוי תכשיטים ויהלומים, מעגלים מודפסים, חומרה מדויקת, ביולוגיה, מינרלים, הדפסה, בד, עתיק.מוצר זה שופר על בעיה של גבוהה השתקפות, זה הוא דיגיטלי מיקרוסקופ שיכול להתאים את זווית.מכונה זו מצוידת ב -8 חרוזי מנורת לד בהירים.מיקרוסקופ מסך 1000, ניתן לסובב את התושבת כך שתתאים לצרכים שלך, בעוד שהעדשה תומכת בזום רציף פי 1-1000. זה בהחלט יכול להיות בסדר עוזר לעבודה היומיומית שלך.מפרט : חומר : שרירי בטן + מתכתצבע : שחור + כסףסוגר חומר : אלומיניום פלסטיק, מתכת (אופציונלי)פיקסלים : 8 מיליון פיקסלים הגדרה גבוההמסך תצוגה : 4.

פרמטרי מוצר

Material:
ABS+metal
Color:
black+silver
Bracket material:
aluminum plastics, metal (optional)
Pixels:
8 million pixels high definition
Display screen:
4.3-inch high definition LCD display
Magnification:
1-1000 times continuous amplification system
Video can be saved to flash memory card (please use the card class 10 speed, the card is not included.):
Object distance:
10mm to infinity (different object distances correspond to different multiples.)
Battery:
1 * lithium battery, 2500mAh (included)
Working time:
4-6 hours
Charging time:
6-8 hours
Sixteen language systems:
English, Spanish, Russian, Korean, Japanese, Thai, Hebrew, Portugal, German, French, Italy, Turkey, Czech, Poland, traditional Chinese and simplified Chinese.
LED lamp beads number:
8 bright LED lamp beads
Package size:
210 * 170 * 90mm / 8.3 * 6.7 * 3.5in
Package weight:
520g / 1.1lb
Package Included:
microscope*1:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Professional Lab :

מוצרים בקטגוריה