רכישה בלחיצה אחת 0 0.00

0-מוצרים
הוקרה 0.00
סה"כ 0.00
פרחי אמליבר פרפרים מגבת שיער מיקרופייבר לנשים אנטי פריז סופג

פרחי אמליבר פרפרים מגבת שיער מיקרופייבר לנשים אנטי פריז סופג

ILS 0.33
 

במחסן.
קיים

~ 【גודל מתאים לכל】 : גודל מגבת השיער של טורבן הוא 2445 אינץ ', גודל אחד מתאים לכולם (נשים, גברים, מבוגרים וילדים). מתאים לכל התסרוקות : שיער ארוך, שיער קצר, שיער מתולתל, שיער ישר, שיער מדובלל, שיער שטוח וכו '. לא משנה איזה סוג של סגנון שיער, מגבת השיער שלנו טורבן יכולה לענות על הצרכים שלך. ~ 【ייבוש מהיר ונושם】 : מגבת טורבן השיער שלנו עשויה 100% פוליאסטר, חומר פליס אלמוגים, ספיגת מים סופר רכה, מעולה, ויכולה לייבש את שיערך בעדינות ובמהירות כדי למנוע חספוס ונזק. יש לו חדירות אוויר טובה. כשאתה עוטף את השיער איתו, הקרקפת והשיער לא ירגישו הדוקים. ~ 【זמן קל לשימוש וחיסכון】 : צורה ייחודית ועיצוב אבזם הופכים את מגבת טורבן לשיער לקלה יותר ללבוש ולתיקון. אתה צריך רק לעטוף את שיערך במגבת טורבן שיער, לסובב את מגבת השיער ולתלות את הכפתור. זה קל מאוד, כך שלא תרגישו את התחושה הכבדה. אתה יכול לפצות או לעשות דברים אחרים בזמן שאתה מחכה לשיער שלך להתייבש, ולחסוך לך זמן. ~ 【עמיד ולא קל ליפול】 : מגבת טורבן השיער שלנו עם עיצוב שולי, היא לא תסדק, ללבוש או להתעוות בקלות גם אם היא משמשת ושוטפת יום אחרי יום. עיצוב האבזם הופך אותו לפשוט ונוח לשימוש, פשוט תלה את הכפתור, הוא יסתגל באופן טבעי בהתאם לנפח השיער שלך, והוא יהיה קבוע היטב על הראש ולא ייפול בקלות. ~ 【מתנה רב-תכליתית ואידיאלית】 : מגבת טורבן לשיער מתאימה למבוגרים וילדים עם כל סוגי השיער בייבוש שיער יומי וטיפול בשיער. זה גם מתאים מאוד כאשר אתם טיפולי עור, ניקוי פנים, יוגה, עבודה, ספורט ופעילויות מקורות אחרות. זו מתנה נהדרת למשפחה, לחברים, לאמהות ולחברות. ~ 【גודל מתאים לכל】 : גודל מגבת השיער של טורבן הוא 24.45 אינץ ', גודל אחד מתאים לכולם (נשים, גברים, מבוגרים וילדים). מתאים לכל התסרוקות : שיער ארוך, שיער קצר, שיער מתולתל, שיער ישר, שיער מדובלל, שיער שטוח וכו '. לא משנה איזה סוג של סגנון שיער, מגבת השיער שלנו טורבן יכולה לענות על הצרכים שלך. ~ 【ייבוש מהיר ונושם】 : מגבת טורבן השיער שלנו עשויה 100% פוליאסטר, חומר פליס אלמוגים, ספיגת מים סופר רכה, מעולה, ויכולה לייבש את שיערך בעדינות ובמהירות כדי למנוע חספוס ונזק. יש לו חדירות אוויר טובה. כשאתה עוטף את השיער איתו, הקרקפת והשיער לא ירגישו הדוקים. ~ 【זמן קל לשימוש וחיסכון】 : צורה ייחודית ועיצוב אבזם הופכים את מגבת טורבן לשיער לקלה יותר ללבוש ולתיקון. אתה צריך רק לעטוף את שיערך במגבת טורבן שיער, לסובב את מגבת השיער ולתלות את הכפתור. זה קל מאוד, כך שלא תרגישו את התחושה הכבדה. אתה יכול לפצות או לעשות דברים אחרים בזמן שאתה מחכה לשיער שלך להתייבש, ולחסוך לך זמן. ~ 【עמיד ולא קל ליפול】 : מגבת טורבן השיער שלנו עם עיצוב שולי, היא לא תסדק, ללבוש או להתעוות בקלות גם אם היא משמשת ושוטפת יום אחרי יום. עיצוב האבזם הופך אותו לפשוט ונוח לשימוש, פשוט תלה את הכפתור, הוא יסתגל באופן טבעי בהתאם לנפח השיער שלך, והוא יהיה קבוע היטב על הראש ולא ייפול בקלות. ~ 【מתנה רב-תכליתית ואידיאלית】 : מגבת טורבן לשיער מתאימה למבוגרים וילדים עם כל סוגי השיער בייבוש שיער יומי וטיפול בשיער.

פרמטרי מוצר

Size:
24.4 x 9.45 inch:
Material:
100% polyester (coral fleece fabric):
Fashion Design:
Buckle Design + Edging Design + Single-Sided Printing:
* Size Fit All:
One size fit women, men, adults, and children of all hair styles and hair types, meeting the needs of all your family members.:
* Super Soft & Quick-Drying:
Coral fleece fabric makes it super soft to the touch, and it is highly absorbent, which can quickly dry hair.:
* Breathable & Lightweight:
Hair drying towel has good air permeability, will not make the scalp and hair feel tight. And it's very lightweight, so there will be no heavy feeling on your neck.:
* Unique Buckle Design:
The hair wrap towel with buckle design, easy to use, and it will naturally adjust according to your hair volume, better fixed on your head, and will not fall off easily.:
* Edging Design:
Microfiber hair towel with edging design, so that the hair dryer cap will not be easily worn, cracked and deformed even in continuous use and washing.:
* Save Time:
Just wrap your hair with hair towel, and you can do makeup or other things while waiting for your hair to dry, saving you time.:
* Multiple Uses:
It is very suitable for daily dry hair and hair care, also fit for when you are skin care, facial cleansing, yoga, work, sports and other indoor activities.:
* Ideal Gift:
Give the hair turban towel to your family, friends, mother, girlfriend, you can help them take care for their hair, and they have healthy and beautiful hair.:

מוצרים בקטגוריה